skip to main | skip to sidebar

srebro

O srebrze i srebrnych planach

piątek, 28 listopada 2008

mały wpis z innego komputera

Piątkowy wieczór, piątkowa noc. Niedługo imprezka, imprezka. A gwiazdy świecą. Jak biżuteria.
Autor: Emmix o 10:53 Brak komentarzy:
Etykiety: biżuteria, srebro
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

srebro

  • biżuteria modułowa
  • srebro

Archiwum bloga

  • ►  2017 (3)
    • ►  października (1)
    • ►  września (1)
    • ►  maja (1)
  • ►  2016 (2)
    • ►  maja (2)
  • ►  2014 (2)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (1)
  • ►  2012 (2)
    • ►  maja (1)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2010 (3)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (1)
    • ►  czerwca (1)
  • ▼  2008 (8)
    • ▼  listopada (1)
      • mały wpis z innego komputera
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (3)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (1)

O mnie

Emmix
Wyświetl mój pełny profil