Co jakiś czas wypada napisać coś o biżuterii. A szczególnie o biżuterii srebrnej.
Znalazłem ciekawy sklep z biżuterią: http://www.srebropib.pl Nawet coś tam z niego mam. Więc polecam.
A tak w ogóle to ciekawe te stare blogi. Parę razy do roku nawet je odwiedzę:)
piątek, 22 października 2010
Subskrybuj:
Posty (Atom)