skip to main | skip to sidebar

srebro

O srebrze i srebrnych planach

wtorek, 29 kwietnia 2008

Szklarska Poręba rulez!

Jeszcze tydzień, jeszcze dwa i jadę do Szklarki.
Gdzie się zatrzymam?
To proste pytanie.
Wiadomo, u Wodza.
Bo Szklarska jest fajna.
Autor: Emmix o 01:30 Brak komentarzy:
Etykiety: noclegi w Szklarskiej, Szklarska, Szklarska Poręba
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

srebro

  • biżuteria modułowa
  • srebro

Archiwum bloga

  • ►  2017 (3)
    • ►  października (1)
    • ►  września (1)
    • ►  maja (1)
  • ►  2016 (2)
    • ►  maja (2)
  • ►  2014 (2)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (1)
  • ►  2012 (2)
    • ►  maja (1)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2010 (3)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (1)
    • ►  czerwca (1)
  • ▼  2008 (8)
    • ►  listopada (1)
    • ▼  kwietnia (1)
      • Szklarska Poręba rulez!
    • ►  marca (3)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (1)

O mnie

Emmix
Wyświetl mój pełny profil