wtorek, 29 kwietnia 2008

Szklarska Poręba rulez!

Jeszcze tydzień, jeszcze dwa i jadę do Szklarki.
Gdzie się zatrzymam?
To proste pytanie.
Wiadomo, u Wodza.
Bo Szklarska jest fajna.

Brak komentarzy: